Monter rusztowań NORWEGIA

Gawo Recruitment

Gdynia, 81-370, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja GAWO poszukuje kandydatów na stanowisko Monter Rusztowań.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony na norweskich warunkach
- Wynagrodzenie 185,80 NOK/h brutto
- Bezpłatne ubrania robocze, narzędzia oraz sprzęt ochronny
- Pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności
- Zakwaterowanie tylko za 5300NOK/miesiąc
- 100% płatnego chorobowego
- Ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków
- Projekt długoterminowy, PRACA OD ZARAZ

Wymagania

Wymagania:

- minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego w zakresie montażu rusztowań,
- znajomość j. angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
- posiadanie zaświadczenia o odbyciu kursu montażu rusztowań oraz kursu ochrony przed upadkiem z wysokości
- dyspozycyjność

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/”

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie