Monter rusztowań - Niemcy

Gi Group Poland S.A.

Płock, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Płock

Obecnie dla naszego Klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku: Monter rusztowań

Miejsce wykonywania pracy:

Niemcy - Ludwigshafen am Rhein, Nadrenia-Palatynat (niem. Rheinland-Pfalz)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• montowanie rusztowań zgodnie z wytycznymi

• przestrzeganie zasad BHP

CZEGO OCZEKUJEMY?

• doświadczenia na stanowisku montera rusztowań

• znajomości języka angielskiego min. B1 i/lub języka niemieckiego

• uprawnień monterskich

• gotowości do pracy na terenie UE i pobytu za granicą na min. 3-4 miesiące

• prawo jazdy - mile widziane

CO OFERUJEMY?

• umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, a następnie umowę na czas nieokreślony

• wynagrodzenie netto 15 euro/godzina (zostanie powiększone o składki) + dodatki

• nocleg (mieszkania, kwatery pracownicze) - bezpłatne

• koszt dojazdu na projekt jest po stronie pracodawcy

• pracę w systemie jednozmianowym!

Nowy Pracownik otrzymuje informacje od brygadzisty o rozpoczęciu projektu.

• wspólnie organizowany jest przejazd i nocleg

• pracownik otrzymuje wszystkie niezbędne informacje o projekcie przed wyjazdem

• na miejscu przygotowana będzie będzie odzież robocza, buty oraz niezbędny sprzęt

• przyjazdy na projekt organizowane zawsze w trakcie weekendu.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.