Monter rusztowań, Niemcy

Gi Group Poland S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Olsztyn
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Montowanie rusztowań.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • doświadczenia na stanowisku monter rusztowań
  • posiadanie ważnego certyfikatu B-VCA – niezbędne (jest to certyfikat ala szkolenie BHP wymagane w wielu krajach UE – dokument jest ważny 10 lat)
  • gotowość do pracy na terenie UE i pobyt za granicą na min. 3-4 mce - niezbędne
  • inne certyfikaty – praca na wysokości, atex 0 - mile widziane
  • prawo jazdy mile widziane

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę na 3 mce (okres próbny), następnie kolejna umowa na czas nieokreślony
  • do wyboru dla kandydata umowa litewska lub polska (siedziba firmy: Litwa + oddział w Polsce oraz w Niemczech)
  • wynagrodzenie netto 12-15 euro / godzina (zostanie powiększone o składki) + dodatki
  • oddelegowanie w formie A1 + EKUZ
  • wynagrodzenie płatne do 10-tego z dołu
  • sprzęt / ubrania robocze po stronie pracodawcy
  • umowa podpisana zdalnie
  • koszt dojazdu na projekt po stronie pracodawcy
  • nocleg (mieszkania, kwatery robotnicze (nie kontenery) koszt po stronie pracodawcy

  • Nowy Pracownik otrzymuje informacje od brygadzisty o rozpoczęciu projektu.
    - wspólnie organizowany jest przejazd i nocleg.
    - pracownik otrzymuje wszystkiego niezbędne informacje o projekcie przed wyjazdem.
    - na miejscu czekać będzie odzież robocza, buty oraz niezbędny sprzęt
    - przyjazdy na projekt organizowane zawsze w trakcie weekendu.

    COVID: Polska nie jest już obszarem podwyższonego ryzyka wg. RKI (Robert Koch Institute). W związku z powyższym pracownicy nie muszą przed wjazdem do Niemiec rejestrować podróży na teren Niemiec.
    Niemniej jednak osoby przyjeżdzające do Niemiec muszą nadal wykonać test PCR na 48h przed wjazdem do Niemiec. Osoby posiadające certyfikat covidowy są z tego obowiązku zwolnione. W przypadku kontroli na granicy należy okazać albo negatywny wynik testu PCR lub certyfikat covidowy.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.