Monter rusztowań - Niemcy (UE)

Gi Group Poland S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bydgoszcz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montowanie i demontowanie rusztowań różnego typu  zgodnie z wytycznymi
  • przestrzeganie zasad BHP ( posiadasz europejski certyfikat BHP, powiedz nam o tym)
  • praca w kilkuosobowym zespole.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia na stanowisku montera rusztowań
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie poleceń przełożonego
  • gotowości i chęci do pracy za granicą
  • sprawności fizycznej oraz manualnej
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane inne certyfikaty np: praca na wysokości, atex 0

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony  ( 3 miesiące próbne)
  • wynagrodzenie 12-15 netto euro/godzina (zostanie powiększone o składki) + dodatki) ; miesięcznie od 2400 euro na rękę
  • darmowy transport oraz zakwaterowanie  w pokojach 1 lub 2 osobowych
  • niezbędny sprzęt, ubrania robocze oraz obuwie
  • dodatek za nadgodziny/dodatek nocny/dodatek świąteczny
  • system jednozmianowy 7-16 lub 8-17
  • organizowany jest przejazd i nocleg - pracownik otrzymuje wszystkie niezbędne informacje o projekcie przed wyjazdem
  • na miejscu przygotowana będzie odzież robocza, buty oraz niezbędny sprzęt
  • przyjazdy na projekt organizowane zawsze w trakcie weekendu.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.