HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Monter rusztowań- Holandia

Miejsce zatrudnienia: Groningen, Niemcy

Obecnie dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Monter rusztowań.

Firma prowadzi inwestycje dla dużych przedsiębiorstw z sektora paliwowego w obszarze Groningen po morze Bałtyckie.

Obowiązki:
- prace związane z przygotowaniem rusztowań,
- montaż i demontaż rusztowań.

Oferujemy:
- umowa bezpośrednio z holenderskim pracodawcą,
- atrakcyjne wynagrodzenie (wypłaty tygodniowe),
- zorganizowane zakwaterowanie,
- pomoc w kwestiach związanych z zatrudnieniem.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku montera rusztowań,
- dyplom VCA lub ukończony kurs montera rusztowań
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu 735 933 892

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.