Opis stanowiska pracy

PRACA OD ZARAZ! MASZ VCA VOLL? DZWOŃ! Przebijemy każdą ofertę!

Aktualnie oszukujemy FOREMANA monterów rusztowań  - praca w Belgii, Holandii, Niemczech.

W zamian za Twoje kwalifikacje oferujemy:

- bardzo atrakcyjną stawkę godzinową,

- samochód służbowy,

- dużą samodzielność w podejmowaniu  decyzji,

- możliwość stałego rozwoju,

- długoterminowe projekty.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- Minimum 5-letnie doświadczenie na systemach Layher,

- Doświadczenie w pełnieniu  funkcji Foremana,

- Doświadczenie i kwalifikacje potwierdzone świadectwami pracy, referencjami,

    ewentualnie- Safetybook

- Wysokie zdolności organizacyjne i przywódcze - konieczne do kierowania grupą,

- Umiejętność rozwiązywania problemów  i pracy pod presją czasu,

- Doskonała znjomość zasad bezpieczeństwa pracy,

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - WARUNEK KONIECZNY,

- ważny certyfikat VCA VOLL - WARUNEK KONIECZNY,

- ważny certyfikat Steigerbouw B - WARUNEK KONIECZNY.

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie