Monter rurociągów – statki pasażerskie, Finlandia , Turku.

Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Finlandia, Turku, zagranica

Miejsce pracy: Finlandia, Turku

Zadania

  • Montaż rurociągów na statku.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w montażu rurociągów ze stali nierdzewnej, stali czarnej, itd. na potrzeby instalacji okrętowych;
  • Znajomość rys. izometrycznego i technicznego.
  • Znajomość jęz. angielskiego.
  • Umiejętność sczepiania stali czarnej oraz nierdzewnej metoda MIG/MAG oraz TIG.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Praca wg fińskiej umowy związkowej;
  • Pełne ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne w Finlandii;
  • Praca w systemie rotacyjnym 5-7 tyg. na 2 tyg.;
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą to 2900-3500 €;
  • Czas pracy do 58 godz. tyg.;
  • 28 dni płatnego urlopu;
  • Opłacone wszystkie przeloty;
  • Opłacony transport na miejscu;
  • Opłacone zakwaterowanie;
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie;
  • Wyżywienie we własnym zakresie;
  • Czas trwania projektu: czas nieokreślony;
  • Start projektu: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj