MONTER RUROCIĄGÓW PRZEMYSŁOWYCH RAFINERIA TISZAUJVAROS

Semisul Poland Sp. z o.o.

Węgry, zagranica

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku międzynarodowym i lokalnym. www.semisul.eu

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • montaż / łączenie rur ze stali czarnej i stali nierdzewnej

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lat na obiektach przemysłowych, tj. zakłady chemiczne, elektrownie, rafinerie; petrochemie itp.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego / izometrycznego
  • dokładność i sumienność

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego / włoskiego

Oferujemy:

  • pracę na długofalowym, międzynarodowym projekcie (czas realizacji ok. 3 lata od września 2019 r.)
  • zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie
  • atrakcyjne zarobki w euro (z uwzględnieniem dodatku urlopowego)
  • możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy
  • portugalska umowa na czas wykonania określonej pracy
  • pokrywamy koszty transportu na projekt
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Numer Rejestracji firmy w WUP: 7961