Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Monter rur

Miejsce pracy: Rauma, Finlandia

Zadania

  • Docinanie oraz wyginanie rur ze stali nierdzewnej, czarnej, itd.,
  • Przygotowanie materiału do montażu,
  • Prefabrykacja rur,
  • Praca jest wykonywana na warsztacie.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w montażu rur ze stali nierdzewnej, stali czarnej, na potrzeby przemysłu,
  • Znajomość rys. izometrycznego,
  • Szczepanie TIG,
  • Gotowość do pracy w Finlandii.

Oferujemy

  • Estońska umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe 6,8 €/h netto (za normalny czas pracy),
  • Czas pracy do 50 - 60 godz. tyg.,
  • 30 € diety żywieniowej dziennie,
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą ok. 2300 - 2500 € netto,
  • Opłacone przeloty,
  • Opłacony transport na miejscu,
  • Opłacone zakwaterowanie,
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie,
  • Wyżywienie we własnym zakresie,
  • Czas trwania projektu: min. do końca lutego 2018.
  • Start projektu: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj