Monter rur

BSI

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI Sp.z o.o. (certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy za granicą, m. in. w Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych
pracowników na stanowisko MONTERA RUR.

Oferujemy:

- pracę w Norwegii od zaraz,
- zatrudnienie na norweskich warunkach,
- w całości zorganizowane i opłacone: podróże, transport do pracy i zakwaterowanie,
- narzędzia, ubranie robocze organizowane przez pracodawcę,

Wymagania

- min. 5- letnie doświadczenie w pracy montera rur,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
- dodatkowe uprawnienia podwyższające kwalifikacje oraz doświadczenie z Norwegii - mile widziane.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne