Monter robót rozbiórkowych

LINDNER MONTAGE + SERVICE GMBH

Niemcy, zagranica

Od: LINDNER MONTAGE + SERVICE GMBH
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Demontaż
  • praca związana z demontażem materiałów zawierających Azbest
  • praca w kombinezonach ochronnych

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • mile widziany język niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość nowoczesnych technologii stosowanych w budownictwie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Praca od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Stałe zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy i zakwaterowanie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Możliwość rozwoju zawodowego