Opis stanowiska pracy

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane i wymagające zadania. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od ponad 60 lat jesteśmy liderem w branży.

Miejsce pracy: Elektrownie i Elektrociepłownie na terenie całego kraju

Do podstawowych zadań na stanowisku montera należy wykonywanie prac montersko -- ślusarskich związanych z remontami, modernizacjami i montażami kotłów, rurociągów lub konstrukcji stalowych i innych urządzeń w przemyśle energetycznym, zgodnie z dokumentacją.

Wymagania na stanowisko:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (maszynoznawstwo, mechanika i budowa maszyn)
  • Obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, itp.)
  • Mile widziane są uprawnienia np.: suwnicowy, wózkowy, hakowy, uprawnienia E-2
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Kursy, szkolenia, zdobywanie uprawnień
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Pakiet socjalny (karty multisport, bilety do kina, ZFŚS, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, itp)