FallWork Sp. z o.o.

Monter reklam/banerów

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Koźmin Wielkopolski

Aktualnie dla naszego klienta- lidera na rynku banerów i reklam:

Montera reklam/banerów
Miejsce pracy: Krotoszyn + delegacje na terenie Polski

Obowiązki:
- montaż/ demontaż reklam, banerów
- przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy
- obsługa wiertarki i wykrętarki
- prace związane z przygotowaniem reklamy
- przebudowa aranżacji marketów

Wymagania:
- doświadczenie w montażu mile widziane
- umiejętność samodzielnej pracy
- gotowośc do wyjazdu na delegacje max 3 dniowe
- dodatkowym atutem będzie aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie dla firmy o dobrej reputacji na rynku
- diety w trakcie delegacji
- zapewnienie noclegu i transportu na delegacje
- umowę cywilno-prawną ze stawką podstawową 17,37zł/ h
- szkolenia stanowiskowe rozszerzające kompetencje
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16