Opis stanowiska pracy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się instalacją systemów magazynowych, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: MONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis regałów automatycznych
  • Montaż i serwis przenośników magazynowych
  • Montaż regałów windowych
  • Praca w terenie w zależności od lokalizacji projektu

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wcześniejsze doświadczenie
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w delegacji w Polsce i za granicą

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • W przypadku pracy w delegacji - hotel, środki transportu itp. zapewnione przez pracodawcę
  • Pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis