Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Monter przekładni kierowniczych

Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1116.
                                                                                                          Aktualnie dla naszego Klienta ZF w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach poszukujemy:
Operatorów maszyn

ZF jest wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa i obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF w Bielsku-Białej zajmuje się produkcją układów kierowniczych, w Czechowicach-Dziedzicach produkcją systemów sterujących.

Zakres obowiązków:

  •  Prace produkcyjne przy montażu,
  •  Obsługa maszyn,
  •  Prace w oparciu o pisemne instrukcje.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy możliwe już po 6 miesiącach,
  • System pracy 3 zmianowy,
  • Wynagrodzenie 2520 zł plus premia i dodatki,
  • Transport pracowniczy na dwóch trasach: Wieprz, Andrychów, Kety, Bulowice, Kozy lub Oświęcim, Brzeszcze, Jawiszowice, Bestwina,
  • Opieka Koordynatora,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Terminowość wypłat,
  • Odzież roboczą,
  • Możliwość wyboru miejsca pracy: dwie lokalizacje - Bielsko-Biała lub Czechowice-Dziedzice,
  • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
  • Parking dla pracowników,
  • W bliskiej lokalizacji przystanki autobusowe (linie 3 i 50),
  • Stołówki zakładowe (możliwość wykupienia abonamentu)

Wymagania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Pracy w systemie III zmianowym,
  • Chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres czasu

Będąc już pracownikiem ZF gwarantuje:

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji ceniącej bezpieczeństwo pracowników,
  • Dodatki funkcyjne,
  • Premia wakacyjna,
  • Program płatnych poleceń nowych pracowników,
  • Stołówka pracownicza oferująca posiłki w atrakcyjnych cenach,
  • Dofinansowanie do nauki,

PRZEWOZY DLA PRACOWNIKÓW NA KAŻDĄ ZMIANĘ z: m.in. Wieprz, Andrychów, Kety, Bulowice, Kozy lub Oświęcim, Brzeszcze, Jawiszowice, Bestwina.

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja