Opis stanowiska pracy

Branża metalowa

Główne zadania :

- praca przy produkcji części maszyn przemysłowych oraz pojazdów

- montaż podzespołów

- obsługa wiertarki słupowej oraz ręcznej

Oferujemy:

- stawka 10,13 € brutto/godz. + dieta 2,00 € netto/godz

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawce

- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe z branży metalowej (mechanik, ślusarz, tokarz itp.)

- komunikatywna znajomość niemieckiego

- doświadczenie w montażu niewielkich podzespołów metalowych

Mile widziane / Preferowane:

- doświadczenie w pracy przy produkcji

- posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji