Monter Produkcji - Exide

Plus Kadra Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkujących akumulatory
  • wizualna kontrola jakości akumulatorów
  • bezwzględne zachowanie przepisów BHP
  • dbanie o porządek stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • ogólnej wiedzy technicznej
  • umiejętności posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub operator suwnic II S

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę 18zł/h
  • praca 3zmianowa (06-14;14-22; 22-06)
  • darmowy posiłek w godzinach pracy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.