Monter preabrykatów we Francji - PRACA OD STYCZNIA

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Mejsce pracy: Francja
Poszukujemy pracownika budowlanego Z UPRAWNIENIAMI NA ZWYŻKI
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Wynagrodzenie ok. 1800 euro/netto miesięcznie

Numer ref. 16/FR/WN

ZADANIA:

• Montaż prefabrykatów na budowie - praca na zewnątrz
• Wykańczanie gotowych elementów
• Inne prace budowlane z wykorzystaniem zwyżek

WYMAGANIA:

• Uprawnienia na zwyżki - WARUNEK KONIECZNY
• Doświadczenie na montażu prefabrykacji
• Chęć i gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji
• Umiejętność czytania planów

Mile widziane :
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt - przewidziane premie
• Znajomość j. francuskiego - przewidziane premie

OFERUJEMY

• Atrakcyjne wynagrodzenie - ok 1800 euro netto BEZ NADGODZIN

• Możliwe nadgodziny

• Dodatek żywieniowy

• Płatny urlop wypoczynkowy

• Zakwaterowanie

• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu

• Polską umowę o pracę na pełen etat

• Odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej

• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)

• Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas ( w Euro lub Złotówkach wedle życzenia pracownika)

• Opiekę koordynatora

• Opiekę Rzecznika Pracownika