Compin Polska Sp. z o.o.Compin Polska Sp. z o.o.

Monter/pracownik produkcji

Od: Compin Polska Sp. z o.o.Compin Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 91-204 Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Grupa COMPIN została założona w 1902r. we Francji. Od początku swego istnienia główną gałęzią działalności była produkcja foteli dla przemysłu kolejowego. W latach ’50 firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyposażenia wnętrz pociągów. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku zachodnioeuropejskim – produkujemy i dostarczamy fotele takim klientom jak CAF, NEWAG, OBB, SNCF, Alstom, Bombardier, Siemens. Poza Europą współpracujemy z firmami w USA, Indiach, Chinach, Australii, Meksyku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, użyteczność oraz idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów.

Grupa COMPIN posiada swoje filie we Francji, Hiszpanii, Polsce i Bułgarii. Filia w Łodzi powstała w 2007r. i od tego czasu prężnie się rozwija. Jesteśmy jedynym oddziałem grupy COMPIN, który produkuje fotele całościowo, od krojenia i szycia pokrowców, poprzez klejenie i tapicerowanie aż do finalnego montażu. W 2014r. uruchomiliśmy w naszej siedzibie również Dział Projektowy. Aktualnie firma zatrudnia 190 pracowników - ze stałą tendencją wzrostową. W I kwartale 2018 roku planujemy otwarcie nowej fabryki. Nieustannie poszukujemy osób z pozytywną energią, kreatywnych, komunikatywnych i pełnych chęci do pracy, które zasilą szeregi naszej firmy i przyczynią się do umocnienia pozycji grupy COMPIN na rynkach światowych.

Opis stanowiska:

Montowanie elementów foteli (przemysł kolejowy) przy użyciu narzędzi pneumatycznych

Praca w autonomicznych zespołach

Praca 2-zmianowa

Atrakcyjne wynagrodzenie

Bogaty pakiet socjalny

Praca nie monotonna

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zdolności manualne
Umiejętność obsługi narzędzi pneumatycznych