Monter - praca na produkcji - Atrakcyjne wynagrodzenie - BELGIA !

Work Service Express

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),

poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie BELGII pracownika na stanowisko MONTERA

CHARAKTERYSTYKA MIEJSCA PRACY:

  • Montaż rolet i innych produktów,
  • Praca zgodna z instrukcją dostarczoną przez pracodawcę po angielsku,
  • Inne prace stanowiskowe,
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie między 2000 - 2100  Euro netto na umowę o pracę, - JUŻ PO ODLICZENIU KOSZTÓW ZAKWATEROWANIA!
  • Stabilne zatrudnienie bez przerw i zjazdów nawet nna 6 miesięcy !
  • Dodatkowe wynagrodzenie: Pewne nadgodziny!
  • Gwarantowane zakwaterowanie w dogodnej odległości od miejsca pracy. Koszt Do 300 euro miesięcznie
  • Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł
  • Składki ubezpieczeniowe odprowadzane od co najmniej średniej krajowej brutto.
  • Transport do pracy- dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości 100 Euro brutto
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem
OFERUJEMY:

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy montażu,
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy wymagającej precyzyjności
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego, (B1-B2)
  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji