Monter - PRACA na 1 lub 2 ZMIANY

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektryczny poszczególnych elementów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz instrukcjami.

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego technicznego (preferowana elektryka i pokrewne),
  • doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • zdolności manualnych,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na 1 lub 2 zmiany,
  • bezpłatny transport do pracy: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum/Teofilów, Aleksandrów Łódzki,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Nie czekaj i aplikuj klikając przycisk „APLIKUJ TERAZ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji