Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Monter/Pomoc ślusarza.

Do głownnych obowiązków osoby zatrudnionej będzie nalezało montowanie konstrukcji stalowych (ścianki działowe, meble, wewnątrz budynków) na terenie Warszawy i najbliższych okolic, pomoc w bieżących pracach spawaczom, zaopatrzenie, wykańczanie konstrukcji stalowych.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie,

2. Wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy i umiejętności,

3. Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

4. Dogodne godziny pracy (możliwa również praca doraźna),

5. Telefon służbowy.

Wymagania

Wymagania:

1. Czynne prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny!),

2. Dokładność,

3. Sumienność,

4. Dobra organizacja pracy własnej,

5. Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych.

Prezentacja firmy

Spawaniewarszawa.pl to niewielka pracownia, specjalizująca się w produkc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
16PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji