Monter Podzespołów

Work Service S.A.

Zabierzów, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Zabierzów

Dla naszego klienta, lidera w branży fotowoltaicznej poszukujemy pracowników na stanowisko:

MONTER PODZESPOŁÓW

Ramowy zakres obowiązków:

- Proste prace manualne

- Prace montażowe na halach produkcyjnych

- Montaż elementów i podzespołów

Wymagania:

- Zdolności manualne

- Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14; 14--22); czasami praca w soboty

- Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,

- Stałą opiekę koordynatora ze strony agencji pracy tymczasowej w miejscu pracy,

- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej,

- Pracę w nowoczesnym zakładzie pracy w klimatyzowanych halach produkcyjnych,

- Wynagrodzenie w wysokości 3055 zł brutto,

- Dodatkowe bonusy finansowe na wakacje i święta,

- Imprezy integracyjne, okolicznościowe,

- System benefitów: Luxmed dla każdego pracownika + pakiet dla rodziny, karnety sportowe Multisport, ubezpieczenia grupowe oraz inne drobne udogodnienia w tym kawa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.