Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/06/2018.

MONTER PODWOZIA (AUTOBUSY), Belgia

zagranica

Link2europe Belgia

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Praca przy produkcji autobusów.
  • Osoba zatrudniona będzie się zajmować montażem elementów silnika, montażem podwozia, składaniem komponentów silnika według planu i modelów.
  • Praca z rysunkiem technicznym.
  • Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętność montażu wyposażenia autobusu: skrzynia biegów, hamulce
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość mechaniki pojazdowej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

OFERUJEMY:

  •  wynagrodzenie 14,45 €/h brutto
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy
  • opiekę koordynatora

DODATKOWE KOSZTY:

  • zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

  • DODATKOWE INFORMACJE:

     Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
    "Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Link2Europe - Europejska Agencja Pracy. Jesteśmy polsko-belgijską spółką, powstałą w... wyniku połączenia doświadczeń naszych założycieli na międzynarodowym rynku pracy. Osobom poszukującym pracy zapewniamy profesjonalny dobór ofert pracy, zgodny z kwalifikacjami, przeprowadzenie formalnych procedur związanych z podejmowaniem pracy za granicą. Współpracujemy z firmami dysponującymi atrakcyjnymi ofertami pracy w Belgii, Holandii, Austrii i Niemczech. Pracuj w sercu Europy!   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive