Monter (podstawowe uprawniania MAG lub TIG)

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska PL

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)

- umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR

- bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do: wczasów pod gruszą; Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych, organizujemy: paczki dla pracowników; bilety do kina)

- opiekę medyczną

- premie

- pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego

Zadania:

- wykonywanie spoin sczepnych punktowych (bez pełnego przetopu)

- inne prace pomocnicze

Profil Kandydata:

- doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135 lub TIG 141

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- umiejętność pracy pod presją czasu

- gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji