Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

Monter podłóg PCV

Niemcy, zagranica

GP People Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
montaż PCV i linoleum w miejscach zlecenia (80 - 100 m2 dziennie bez wylewki) w tandemie
praca na dużych obiektach typu: szkoły i szpitale
frezowanie, spawanie wykładzin
praca od 180 do 200 h miesięcznie

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność sprawnego kładzenia wykładzin
motywacja
brak nałogów

Oferujemy:
umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem
12 eur brutto / h
darmowe zakwaterowanie w pensjonatach na terenie Bawarii
stałą pomoc koordynatora projektu
możliwość pracy od zaraz
składki i podatek gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim
pomoc w uzyskaniu Kindergeld
niemieckie ubezpieczenie
dojazd do pracy na niemieckie budowy samochodami klienta

Od początku działalności naszej firmy inspirowali nas ludzie. Mamy świadomość, że to właśnie... oni, przyczyniają się do sukcesów firmy i realizowanych przez nią celów, dlatego z dużą starannością i indywidualnym podejściem wspieramy naszych kandydatów w ich zawodowych poczynaniach.
Wiemy jak ważna w życiu człowieka jest praca i wiemy jak ważne jest, żeby spełniała ona jego oczekiwania.
Od naszego początku, czyli 2002 roku współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, a każda może stać się Twoim pracodawcą. Nieważne w jakim jesteś wieku pomożemy Ci znaleźć pracę stałą lub tymczasową, na chwilę lub na dłużej.
Będziemy z Tobą na wszystkich etapach Twoich poczynań zawodowych i dołożymy wszelkich starań, by zagwarantować Ci idealne miejsce pracy.

Posiadamy certyfikat o nr 9274 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Należymy również do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - organizacji zrzeszającej firmy zajmujące się zatrudnianiem pracowników i dbającej o etyczne działanie swoich członków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie