Monter podłóg / Parkieciarz

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2300 - 2700 Euro netto miesięcznie,
  • premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • premia motywacyjna – 50 Euro miesięcznie
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • bezpłatne ubrania robocze,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

Zakres obowiązków:

  • układanie podłóg PCV, linoleum, korkowych, kauczukowych, dywanowych i paneli,
  • przygotowanie i wyrównanie podłoża,
  • układanie podłóg parkietowych i drewnianych,
  • szlifowanie, cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, woskowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie i/lub doświadczenie zawodowe,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie na rynku niemieckim - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji.

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy