Monter płyt stalowych/dekarz

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Gent (Belgia), zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gent (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Belgii na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Układanie dachów płaskich na konstrukcji stalowej;

- Montaż płyt warstwowych;

- Wykonywanie i montaż obróbek metalowych.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową;

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

- Stawkę godzinową (14,56 euro brutto/h) ;

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie jako dekarz/monter płyt stalowych;

- Doświadczenie przy dachach płaskich;

- Rysunek techniczny;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

- Minimum jedna osoba musi znać język flamandzki;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.