Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

MONTER PŁYT

KARTONOWO-GIPSOWYCH

Miejsce pracy: Francja/Martynika

Zarobki: od 2 500 – 3000 EUR brutto miesięcznie

Nr referencyjny: MON/0819/FR

OFERUJEMY:

Stawka godzinowa: 11,16 – 12,90 w zależności od doświadczenia;
Praca 39h dziennie z możliwością nadgodzin;
Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
Narzędzia
Ubranie robocze
Samochód służbowy
Zapewniamy bilet na przelot do pracy
Dodatkowe ubezpieczenie nie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków
Zarobki w EUR
Legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę z zadeklarowaniem w URSSAF i dostępem do francuskiego systemu zdrowotnego i socjalnego
Zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
Praca w polskiej ekipie
Pomoc przy organizacji wyjazdu i opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu
Kontrakt na rok z urlopem na święta

OBOWIĄZKI:

montaż płyt kartonowo-gipsowych (ściany, podwieszane sufity)
szpachlowanie, malowanie
praca przy wykończeniach ekskluzywnych hoteli

Wymagania

OCZEKIWANIA:

Doświadczenia w pracy przy montażu ścianek oraz sufitów z karton gipsu
Wykonywanie spojeń płyt kartonowo- gipsowych
Motywacja do pracy i sumienność
Dyspozycyjność
Komunikatywnej znajomości języka francuskiego (mile widziane);
Czynnego prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie