MONTER PŁYT KARTONOWO GIPSOWYCH

RAFIK BUD RAFAŁ SEREMET

Niemcy, Hamburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Handwerkeragenteur jest członkiem jednej z wiodących spółek świadczących usługi pośrednictwa pracy. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie. Współpracujemy z Austriackimi jak również Niemieckimi firmami wykonującymi duże jak i mniejsze projekty. Naszym celem jest świadczenie usług podwykonawczych na jak najwyższym poziomie, dzięki temu możemy zapewnić pełne zadowolenie z naszych usług .

Dla naszego klienta w Austrii poszukujemy firm podwykonawczych na stanowisko :

Elektryk

Zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych , użyteczności publicznej
  • Montaż tras kablowych, przeciąganie kabli, motaż gniazdek
  • Montaż skrzynek bezpiecznikowych

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w pracy jako elektryk w tym na terenie niemiec bądź austrii
  • Niezbędne narzędzia do wykonywaniej pracy
  • Prawo jazdy kat. B ,samochód oraz niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy
  • Prowadzenie działalności gospodarczej oraz druk A1 w przypadku polskiej firmy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stawke godzinową oparciu o umowe z Austryjacką firmą
  • Wynagrodzenie 24 €/h
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej (w języku niemieckim) za pomocą opcji "Aplikuj"

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 791805491

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis