Monter płyt kartonowo-gipsowych

PowerJobs Sp. z o.o.

Alpy Francuskie, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo- gipsowych (ścianki, sufity).

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów;
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem;
  • mile widziane ekipy z własnym autem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - projekt długoterminowy;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy w nadgodzinach - szacowany zarobek 2000 - 2500 euro netto;
  • stawka godzinowa 11,18 euro netto / h;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie