Monter płyt kartonowo-gipsowych - praca we Francji od zaraz

Jobway

NORD PAS DE CALAIS, FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

MONTER PŁYT KARTONOWO – GIPSOWYCH

Lokalizacja – Francja - Lille

Polska umowa o prace

Zadania:
- montowanie płyt kartonowo-gipsowych oraz sufitów podwieszanych
- opcjonalnie : układanie płytek
- praca w technologii francuskiej
- Znajomość języka francuskiego mile widziana

Wynagrodzenie:

- 2837 euro brutto / miesiąc

Ofertujemy :

- darmowe zakwaterowanie zapewnione oraz zapewniony dojazd do pracy
- zakwaterowanie blisko miejsca pracy
- pomoc przy organizacji wyjazdu oraz na miejscu
- praca na długi okres czasu

Wymagania

- Doświadzcenie przy montowaniu płyt kartonowo-gipsowych
- mile widziane doswiadzcenie przy ukladaniu płytek
- znajomość języka francuskiego bedzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne