Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Montaż płyt kartonowo-gipsowych (systemy francuskie)
• Montaż sufitów podwieszanych

WYMAGANIA:

• Udokumentowane doświadczenie pracy jako monter płyt k/g
• Mile widziane doświadczenie na systemach francuskich oraz dużych obiektach
• Mile widziana możliwość zabrania na projekt własnego samochodu
• Mile widziana znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie,
• Umowa o pracę,
• Wynagrodzenie około 10,50 euro netto/godz.
Po przepracowaniu miesiąca wzrost stawki do 11,00 euro netto/godz.
• Możliwość pracy w nadgodzinach - szacowane wynagrodzenie wraz z nadgodzinami - 2000-2300 euro netto (na rękę),
• Zwrot kosztów amortyzacji samochodu,
• Zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
• Zapewniona odzież robocza.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie