Opis stanowiska pracy

• remonty wewnątrz hoteli, pensjonatów, schronisk górskich przy stacjach narciarskich
• montowanie regipsów, głównie są to płyty tzw. plaster miodu
• stawianie ścian z płyt kartonowo- gipsowych
• wykonywanie sufitów podwieszanych
• stawianie profili montażowych
• szpachlowanie
• praca w tempie
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
• dodatek za dojazdy do pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i +50%
• możliwość podjęcia dłuższej współpracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku montera regipsów min. 5 lat (mile widziana praca we Francji)
• samodzielność
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• znajomość j. francuskiego pozwalająca na komunikację w pracy
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy