MONTER PLATFORM PARKINGOWYCH

Pateh Sp. j.

00-871 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pateh Jan Petryna Sp. j. to wyłączny dystrybutor nowoczesnych systemów wielopoziomowego parkowania niemieckiej firmy Klaus Multiparking. Świadczymy usługi kompleksowo: doradzamy, prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń. Jesteśmy liderem w branży, jednocześnie tworzymy przyjazne miejsce pracy gdzie ważni są ludzie, komfort i bezpieczeństwo pracy przy zachowaniu najwyższych standardów.

Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w montażu platform, palet i automatów parkingowych. Urządzenia parkingowe przyjeżdżają w częściach, które wymagają złożenia z gotowych elementów, jak klocki Lego. Następnie wykonujemy instalacje elektryczną oraz hydrauliczną, które pozwalają napędzić cały system.
W zakresie prac związanych z serwisem urządzeń Technik będzie brał udział w przeglądach technicznych urządzeń, usuwaniu awarii oraz remontach systemów pod nadzorem doświadczonych kolegów z zespołu.

Montaże jak i serwisy odbywają się w różnych dużych miastach w Polsce, niezbędna jest gotowość do podróży służbowych, jednakże stacjonujemy w Warszawie i znaczną większość czasu spędzamy stacjonarnie.

Poziom wynagrodzenia zależy od zaangażowania i wyników w pracy. Ważna jest aktywna postawa i chęć do nauki, a tej będzie na początku dużo.

Szukamy osób, które po pewnym czasie, jak zdobędą niezbędne doświadczenie i wiedzę, będą w stanie samodzielnie poprowadzić montaż lub jego część, więc dobrze jakby taka osoba nie miała problemów z podejmowaniem decyzji i braniem odpowiedzialności za to jakie decyzje podjęła.

Uprzedzamy, że kwoty wpisane w umowę o pracę to są te same kwoty,które otrzymacie przelewem na konto. Nie podpisujemy umów na minimalne wynagrodzenie i nie płacimy reszty "pod stołem".

Wymagania

Wymagania
• doświadczenie zawodowe min. 2 lata (mile widziane np. w montażu elementów
stalowych, mechanice samochodowej)
• doświadczenie w pracy z elektronarzędziami (zakrętarki, wiertarki, diaksy, wkrętarki). Korzystamy wyłącznie z narzędzi Hilti, zależy nam na tym aby Technicy mieli jak najlepsze wyposażenie i nie tracili czasu na wadliwy sprzęt.
• atutem będzie wykształcenie techniczne lub umiejętność czytania rysunków technicznych
• wysoka sprawność fizyczna, pomimo tego że organizujemy prace tak aby noszenia było jak najmniej (zamawiamy wózki widłowe, HDSy i korzystamy z podestów na kołach) to podczas montażu lub remontu trzeba przenieść z kolegami jakiś element i dla bezpieczeństwa wszystkich lepiej, żeby nie było słabego ogniwa.
• prawo jazdy kategorii B
• gotowość do wyjazdów służbowych, także pracy za granicą
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej
pozycji rynkowej
• atrakcyjny, przejrzysty system wynagradzania
• realną ścieżkę awansu i perspektywę rozwoju
• pracę w doświadczonym ale i młodym zespole techników chętnie dzielących się wiedzą
• szkolenia techniczne

Prezentacja firmy

Pateh Jan Petryna Spółka Jawna jest przedsiębiorstwem rodzinnym c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna