MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Work Solutions Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Agencja Zatrudnienia Work Solutions (Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, świadczącego usługi w obszarze fotowoltaiki, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych
  • Zmysł techniczny i zdolności manualne
  • Sprawność fizyczna

Zakres zadań:

  • Prace związane z montażem paneli na farmach fotowoltaicznych
  • Montaż zgodnie z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Rozwój i zdobywanie doświadczenia
  • Zakwaterowanie i dojazd do pracy