Monter paneli fotowoltaicznych

time2work sp. z o.o

Gdańsk, pomorskie

Od: time2work sp. z o.o

Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca fizyczna

Posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kW lub OZE UDT? Zostań monterem paneli fotowoltaicznych i podejmij się pracy u naszego Klienta, firmy z Gdańska, która zajmuje się między innymi montażem paneli fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Twoja praca będzie polegała na wykonywaniu prac monterskich instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych o niskim napięciu.

Poznaj pozostałe obowiązki, do których będzie należało:

  • montowanie konstrukcji (dach/grunt) i umieszczanie na niej modułów paneli fotowoltaicznych, podłączenie kablami do falownika, podłączenie falownika do sieci obiektu, przeszkolenie użytkownika, dokonaniu pomiarów i odbioru prac.
  • prace na wysokości (na dachu budynków i na gruncie),
  • prace przy użyciu narzędzi ręcznych, elektronarzędzi (klucze, wiertarki, wiertarko-wkrętarki, zakrętarki udarowe, klucze nasadowe, imbusowe, kafar spalinowy, drabina, rusztowanie).

Będziesz pracował na terenie całej Polski, po min. 8 h dziennie w zespołach 3-osobowych. Jeden zespół w ciągu dnia wykonuje instalację fotowoltaiczną o mocy do 9 kWp.

Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty. Jednym z nich jest nasz klient, którego poznałeś wyżej. Szukasz pracy? Poznaj szczegóły!

Wymagania:

  • uprawnienia SEP E i D do 1kW lub OZE UDT,
  • doświadczenie w prowadzeniu prac instalatorskich (fotowoltaika, klimatyzacja, pompy ciepła),
  • doświadczenie w pracach elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, czytania schematów elektrycznych.

Masz nie więcej niż 29 lat, nie masz wymaganych uprawnień, ale posiadasz wiedzę i doświadczenie potrzebne do wykonywania tej pracy? Zorganizujemy dla Ciebie szkolenie zakończone otrzymaniem certyfikatu, które pozwoli Ci zdobyć uprawnienia.

Praca, której możesz się podjąć wymaga sprawności fizycznej, dokładności, umiejętności przewidywania i rzetelności wykonania zgodnie z normami budowlanymi, elektrycznymi oraz normami bezpieczeństwa. Jeśli posiadasz te cechy i umiejętności, aplikuj już teraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 4642 zł/mies. brutto (3360 zł/mies. netto),
  • transport do miejsca wykonywania prac.

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy,
  • stałą opiekę rekruterów i logistyków,
  • brak jakichkolwiek opłat w trakcie procesu rekrutacji,
  • możliwość negocjacji stawki z Pracodawcą w Twoim imieniu,
  • wsparcie legalnie działającej agencji pracy, zarejestrowanej w KRAZ: 13395.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.