Monter opon z j. angielskim → od 1650€ netto → mieszkanie darmowe!

Sedulus Sp. z o.o.

Monachium, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska

  • praca w renomowanych serwisach samochodowych w Monachium i okolicy,
  • kontrola jakości opon oraz felg,
  • wymiana opon,
  • magazynowanie opon,
  • możliwość nadgodzin!!!

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny!!)
  • gotowość do pracy w nadgodzinach,
  • doświadczenie na w/w stanowisku,
  • odpowiedzialny stosunek do pracy,
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • wynagrodzenie; od 1650€ netto,
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora,
  • mozliwość pracy w grupach 2-osobowych,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy