MONTER OPON -> DARMOWE SZKOLENIE W POLSCE!

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż i wymiana opon
  • Wyważanie opon
  • przed- i pomontażowa kontrola jakości
  • praca w grupie i indywidualnie
  • etykietowanie opon
  • darmowe 2-dniowe szkolenie w Polsce

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji)
  • niemiecką umowa o pracę
  • możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty
  • darmowe ubranie robocze
  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive

WYMAGANIA:

  • podstawowa znajomość j.niemieckiego
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • sumienności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • własny samochód będzie stanowił atut
  • ogromnym plusem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy