Wolf System Sp. z o.o.
Międzynarodowy koncern budowlany Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich zatrudni na stanowisko:

Monter / Operator konstrukcji drewnianych i stalowych

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, k., Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Piekary Śląskie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Wolf System Sp. z o.o. z Siemianowic Śląskich poszukujemy 3 osób do pracy na hali produkcyjnej na stanowisko:

Monter/operator konstrukcji drewnianych i stalowych

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków:

  • montaż prefabrykowanych elementów zgodnie z projektami;
  • obróbka materiałów konstrukcji drewnianych;
  • prace tynkarskie, malarskie, stolarskie i ślusarskie;
  • obsługa tradycyjnych narzędzi ręcznych i elektrycznych;
  • prace na magazynie (pomoc przy transporcie).

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe - mile widziane z branży budowlanej;
  • zdolności manualne;
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym;
  • łatwość czytania rysunku technicznego;
  • mile widziane uprawnienia np. do obsługi wózka widłowego, kierowania samochodu ciężarowego, elektryczne do 1 kV.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie od 3 350 do 4 400 zł brutto/miesiąc (wysokość uzależniona od posiadanych uprawnień i doświadczenia);
  • pakiet socjalny i sportowo-rekreacyjny;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • imprezy integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszym kanałem WOLF SYSTEM,
dowiesz się więcej na czym polega nasza praca:
Wolf System Sp. z o.o. Wolf System Sp. z o.o.