Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Monter okien

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Holandia

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Montaż plastikowych i aluminiowych okien
  • Praca przy remontach oraz na nowych budowach

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy i własny samochód (przy kilku osobach jedna powinna mieć)
  • Mile widziany certyfikat VCA lub SCC

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki 10 - 12 euro netto / h (zależnie od doświadczenia i umiejętności)
  • zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
  • praca 40 godzin w tygodniu