Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+, obecnie dla naszego Klienta, dużej rodzinnej firmy specjalizującej się w sprzedaży i montażu wysokiej jakości okien, poszukujemy dwóch Kandydatów na stanowisko:

Monter okien
Miejsce pracy: Belgia (Antwerpia)

Zakres obowiązków:
• montaż i demontaż okien na zewnątrz i wewnątrz budynku, okna z PCV, aluminium, drewna
• obróbki po montażu

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
• komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny)
• precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
• prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód do dyspozycji

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowa polska: rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, druk A1, karta EKUZ)
• pełen etat - 40 godzin tygodniowo plus możliwość nadgodzin
• możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia po okresie próbnym
• bezpłatne zakwaterowanie (zorganizowane i opłacone przez pracodawcę)
• zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna