Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

miejsce pracy: Kolonia

zadania:
Montaż okien, drzwi (metalowych i szklanych)
Wymagania:
podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie na w/w stanowisku
Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa : 10,45/h brutto + 40€ diety dziennej netto

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna