Maximus Personaldienstleistungen GmbH

Monter okien 2200-2500€ netto

Miejsce pracy: Niemcy, Schwäbisch Gmünd

Opis stanowiska:

Montaz i demontaz okien w starym i nowym budownictwie

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o prace i ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie- ok. 2200-2500 € netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia i znajomosci jezyka niemieckiego)
  • brak Zeitkonta
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • mozliwosc pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu).

Wymagania: Od kandydata wymagamy doswiadczenia na podanym stanowisku jako monter okien oraz komunikatywnej znajomosci jezyka niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.