Monter ogrodzeń i platform - Purmerend

Orange Jobs B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w dziedzinie technicznej i wiesz jak zmontować ogrodzenie lub/i podest? Nie boisz się pracy fizycznej? Szukasz stabilnej pracy na długi okres z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Zaaplikuj na to stanowisko, a jeśli jesteś tym, którego szukamy, możesz rozpocząć pracę jako monter w ciągu najbliższego tygodnia! Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.

Nasz klient jest wiodącym projektantem i producentem średnich i ciężkich konstrukcji stalowych dla budownictwa mieszkaniowego i niemieszkalnego, a także dla przemysłu wytwórczego i przetwórczego. Od ponad 60 lat wdrażają wysokiej klasy rozwiązania stalowe, które muszą spełniać najnowsze standardy bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Obecnie poszukują montera ogrodzeń i podestów, który może również heftować. Stabilna praca przez długi okres czasu w systemie jednozmianowym. Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Twoje obowiązki:

  • Będziesz członkiem zespołu w firmie zlokalizowanej w Purmerend
  • Montujesz konstrukcje se stali takie jak schody, podesty, ogrodzenia
  • Utrzymujesz porządek na swoim stanowisku pracy
  • Umiesz pracować ze stalą i używać różnych narzędzi ręcznych

Oferujemy:

  • - +/- 2000€ -- 2300€ netto miesięcznie ( +/-500€ - 550€ netto na tydzień)
  • Stała praca, 40 godzin w tygodniu + możliwość pracy w nadgodzinach
  • 25 płatnych dni urlopowych/rok, nie wliczonych w tygodniowe wynagrodzenie
  • Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem
  • Zwrot kosztów podróży do i z pracy
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Wymagania

  • Masz doświadczenie w montażu min. schodów, podestów, bram czy ogrodzeń
  • Potrafisz posługiwać się rysunkiem technicznym
  • Potrafisz heftować
  • Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś zaangażowany w powierzone Ci obowiązki
  • Jesteś odpowiedzialny i gotowy do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
  • Posiadasz czynne prawo jazdy
  • Posiadanie własnego transportu będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy