Monter odbojnic zabezpieczających

Yellow Dots

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Yellow Dots jest agencją doradztwa personalnego z siedzibą w Łodzi.

KRAZ nr 18149.

Obecnie dla naszego Klienta, włoskiej firmy produkcyjnej w sektorze przemysłowym (lider w swojej branży), poszukujemy kandydata/kandydatów do pracy na następującym stanowisku:

Jakie są główne zadania?

  • montaż i serwis produktów (odbojnice zabezpieczające) u klientów,
  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP,
  • planowanie kalendarza prac,
  • dbanie o prawidłową ewidencję prac i dokumentację.

Kogo szukamy?

Jeśli:

  • masz praktyczne doświadczenie w instalacji urządzeń przemysłowych,
  • charakteryzuje Cię zmysł techniczny,
  • lubisz planować i organizować pracę własną,
  • jesteś samodzielny,
  • sumienny i dokładny,
  • znasz język angielski lub włoski („dogadasz się” ze swoim włoskim szefem),
  • masz prawo jazdy kat. B i nie straszne Ci wyjazdy służbowe

to koniecznie się z nami skontaktuj.

*uprawnienia do obsługi wózka widłowego to warunek mile widziany

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego – w ramach struktury firmy w Europie,
  • pakiet szkoleń specjalistycznych wymaganych na stanowisku,
  • pracę w otwartym, sympatycznym i rozwijającym się zespole,
  • realny wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej w firmie.

Proces rekrutacyjny:

  • rozmowa telefoniczna z HR,
  • spotkanie indywidualne z HR,
  • spotkanie indywidualne z kierownikiem oddziału PL

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest : Yellow Dots Beata Adamska, ul. Komfortowa 2/36, 93-553 Łódź.

Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: rodo@yellowdots.pl,

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221 k.p. w celu rekrutacji prowadzonej przez Administratora, oraz dla celów realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym usługi w zakresie udostępniania elektronicznych platform rekrutacyjnych oraz potencjalnym pracodawcom.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty pozyskania aplikacji rekrutacyjnej.

d/Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście pod wskazany wyżej adres korespondencyjny. Żądanie usunięcia danych, będzie równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w projektach rekrutacyjnych realizowanych przez Yellow Dots.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio pod wskazanym wyżej adresem korespondencyjnym. W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 221 k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora Danych. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli :

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obecną rekrutacją oraz dla celów związanych z przyszłymi rekrutacjami realizowanymi przez Yellow Dots.

Prezentacja firmy

Yellow Dots jest butikową agencją doradztwa personalnego z siedzibą w Ło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości