MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW/MURARZ- TYNKARZ

MAR-TECH Mariusz Chludziński

Łomża, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0224

Obowiązki:

Prace związane z ocieplaniem budynków (praca na wysokości).
/Praca na terenie woj. podlaskiego/

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Znajomość zawodu z zakresu ocieplania budynków/murarza- tynkarza

Miejsce pracy: Wiosenna 39, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV, pierwszy kontakt z pracodawcą telefoniczny (w godz. 8.00-14.00) nr: 86 218-69-88 p. Kownacka Ewa *dn. 11.02.2019 (1 dzień) -brak możliwości kontaktu z pracodawcą

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-14.00

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Osoba do kontaktu: Ewa Kownacka

Telefon: 86 218-69-88

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy