ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter/ Monterka

Miejsce pracy: Stryków

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie 3-6 miesięcy pracy
  • Pierwszą podwyżkę po 3 miesiącach, pracę w godzinach nocnych płatną dodatkowo 4 zł do godziny, premię miesięczną, bonus w postaci premii rocznej
  • Bezpłatny transport na trasach z lokalizacji: Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Łęczyca, Ozorków, Łowicz, Koluszki, Brzeziny, Krępa, Łyszkowice, Głowno
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport

Poszukujemy:

  • Osób chętnych do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Osób sumiennych, dokładnych, lubiących pracować w grupie, chętnych do nauki (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Kandydatów posiadających doświadczenie w obsłudze komputera i monitorów ekranowych
  • Kierujemy ofertę zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, do osób w każdym wieku

Zadania:

  • Montaż drobnych elementów
  • Stosowanie procedur i instrukcji na stanowisku pracy, realizacja zleceń produkcyjnych
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny

Masz pytania? Wyślij SMS o treści: STRYKOW na numer 606 821 065. Oddzwonimy ze szczegółami.

Nr ref.: MON/056/PKR

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials