ManpowerGroup Sp. z o.o.

Monter/ Monterka

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Proste prace
Miejsce pracy: Kórnik

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
  • Pracę w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany)
  • Wolne weekendy
  • Pakiet socjalny, m.in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ’tydzień zdrowia’, paczki na święta
  • Przejrzysty system premiowy (premie miesięczne oraz kwartalne)

Wymagania:

  • Zdolności manualne - będziesz odpowiedzialna/y za składanie drobnych elementów
  • Dokładność, skrupulatność oraz sumienność - ważna jest dla nas jakość produktu
  • Nie musisz posiadać doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Składanie gniazdek, włączników, kontaktów elektrycznych
  • Montaż i zgrzewanie drobnych komponentów
  • Pakowanie i etykietowanie gotowych produktów
  • Bieżąca kontrola jakości wyrobów
  • Zapewnienie ciągłości produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials