Monter/Monterka (produkcja)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dąbrówka, wielkopolskie

Miejsce pracy: Dąbrówka

Praca na produkcji (5000-6000 zł brutto/mies.)

Oferta:

  • Umowa o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny -> czas nieokreślony)
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4500 zł brutto miesięcznie + premia 500 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek do dojazdów rozliczany na zasadzie kilometrówki (nawet do 1000 zł miesięcznie)
  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatki pieniężne na święta
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dokładność, skrupulatność oraz sumienność - ważna jest dla nas jakość produktu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ montażu

Zakres obowiązków:

  • Będziesz odpowiedzialna/y za składanie poszczególnych podzespołów filtrów/ uzdatniaczy do wody
  • Montaż i zgrzewanie elementów
  • Pakowanie i etykietowanie gotowych produktów
  • Bieżąca kontrola jakości wyrobów
  • Zapewnienie ciągłości produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy